دوباره جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

دوباره: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 آلمان سن مارینو alman sen مارینو moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی رایزنی وزیر خارجه فرانسه در واشنگتن راجع به کشور عزیزمان ایران

وزیر امور خارجه فرانسه که قرار است به زودی به آمریکا سفر کند در دیدار با مقامات این کشور راجع به برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) نیز گفت‌وگو خواهد کرد. 

رایزنی وزیر خارجه فرانسه در واشنگتن راجع به کشور عزیزمان ایران

رایزنی وزیر خارجه فرانسه در واشنگتن راجع به ایران

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه فرانسه که قرار است به زودی به آمریکا سفر کند در دیدار با مقامات این کشور راجع به برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) نیز گفت وگو خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه با اعلام این خبر گفت که ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه این کشور قرار است 18 دسامبر (دوشنبه 27 آذرماه) به واشنگتن سفر کند تا راجع به پرسشها متفاوت از جمله منطقه خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران گفت وگو کند.

رایزنی وزیر خارجه فرانسه در واشنگتن راجع به کشور عزیزمان ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه در این باره گفت: لودریان بر تعهد ما جهت اجرای کامل برجام همانگونه که از سوی تمام طرفها مورد توافق قرار گرفته، تاکید خواهد کرد و به علاوه راجع به نارضایتی ما از فعالیت های کشور عزیزمان ایران در منطقه و نگرانی هایمان در خصوص ادامه برنامه موشکی بالستیک کشور عزیزمان ایران مشورت خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فرانسه از پیشنهاد آمریکا جهت ایجاد یک ائتلاف بین المللی جهت عقب راندن کشور عزیزمان ایران حمایت می کند، اظهار کرد: رویکرد ما مشخص هست. ما متعهد به اجرای موشکافانه برجام هستیم ولی پرسشها دیگر باید به طور جداگانه در چارچوب مشورت دقیق با مقامات کشور عزیزمان ایران پیگیری شود که امیدواریم سازنده باشد.

وزیر امور خارجه فرانسه که قرار است به زودی به آمریکا سفر کند در دیدار با مقامات این کشور راجع به برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) نیز گفت‌وگو خواهد کرد. 

سخنگوی دستگاه دیپلماسی فرانسه افزود: ما دلواپس فعالیت های کشور عزیزمان ایران در منطقه و ادامه فعالیت برنامه موشکی بالستیک این کشور هستیم. مدیر جمهور مکرون و وزیر امور خارجه این را چندین بار مطرح کرده اند.

در چنین شرایطی است که لودریان در آینده نزدیک به کشور عزیزمان ایران سفر خواهد کرد رویکرد ما این است که با همه در منطقه صحبت کنیم. نشانه ما کم کردن تنش ها جهت حل بحران ها است.

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | فرانسه | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz