دوباره جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

دوباره: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 آلمان سن مارینو alman sen مارینو moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت خانه‌ساز خوبی نیست/ اجاره‌نشینی سخت است ، رئیس‌جمهور

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تمام حکومت‌ها جهت خانه‌دار شهروندان طرح‌هایی داشته‌اند، تاکید کرد: همه تلاش کردند راه حلی جهت این مسئله پیدا کنند. من تاکید می‌کنم دولت

دولت خانه‌ساز خوبی نیست/ اجاره‌نشینی سخت است ، رئیس‌جمهور

مدیر جمهور: دولت منزل ساز خوبی نیست/ اجاره نشینی سخت است

عبارات مهم : اجاره

رئیس جمهور با بیان اینکه تمام حکومت ها جهت منزل دار شهروندان طرح هایی داشته اند، تاکید کرد: همه تلاش کردند راه حلی جهت این مسئله پیدا کنند. من تاکید می کنم دولت منزل ساز خوبی نیست کما اینکه تاجر و بنگاه دار خوبی هم نیست. هر کاری که به دولت سپرده شود و می توانستیم به مردم واگذار کنیم حتما ضرر می کنیم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبحگاه امروز در مراسم اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری که در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: ایام دهه فجر را به همه ملت کشور عزیزمان ایران و به پرسنل نیروهای هوایی که امروز به نام آنها است که کار عظیمی آنها در ۱۹ بهمن ۵۷ انجام دادند که می توان را به ضربه نهایی تعبیر کرد.

ارتش در ایام انقلاب نمره قبولی گرفت

دولت خانه‌ساز خوبی نیست/ اجاره‌نشینی سخت است ، رئیس‌جمهور

وی با بیان اینکه نیروهای هوایی به معنایی السابقون السابقون اولئک المقربون هستند، اظهار داشت: همه نیروهای مسلح و ارتش در ایام انقلاب روزهای پیچیده و مشکل را سپری کردند ولی در آخر نمره قبلی گرفتند که با الحاق به مردم و کمک کردن به پیروزی انقلاب صورت گرفت ولی نمره نیروی هوایی از همه بهتر و زیاد بود. نمره مطلوب و قابل قبولی داشت. همافران، افسران، درجه داران، پرسنل و کارکنان نیروی هوایی با امام بیعت کردند و امید بزرگ را در مردم آفریدند و با کسانی که درصدد سرکوب بودند، جنگیدند.

رئیس شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: منطقه ای که امام ساکن بودند و منطقه نیروی هوایی تقریبا نزدیک به یکدیگر هست. کاری که نیروی هوایی انجام داد توطئه های امریکا را به طور کلی نابود کرد. در رژیم گذشته بیشترین سرمایه گذاری ای در ارتش صورت گرفته بود، در نیروی هوایی بود. تنها پرسنلی که با فرد دیکتاتور دیدار می کردند، پرسنل ارشد نیروی هوایی بودند و جهت آنها نیروی هوایی اهمیت داشت و سال بعد هم بر بعضی از این پرسنل سرمایه گذاری کردند که ناموفق بودند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تمام حکومت‌ها جهت خانه‌دار شهروندان طرح‌هایی داشته‌اند، تاکید کرد: همه تلاش کردند راه حلی جهت این مسئله پیدا کنند. من تاکید می‌کنم دولت

دولت دوازهم جهت تقویت نیروهای مسلح قدم های خوبی برداشته و برخواهد داشت

روحانی با اشاره به خدمات نیروی هوایی ارتش در طول دهه های اخیر اظهار داشت: من امروز را به نیروهای مسلح و به ارتش و به خاص نیروی هوایی به خاطر تلاش هایشان در ۳۹ سال قبل و طی این سال ها به خاص دفاع مقدس تبریک می گویم که کارهای بزرگی انجام دادند. آنها در دومین روز دفاع مقدس با ۱۴۰ فروند به عراق رفتند و اهداف استراتژیک را نابودند کردند و روحیه دشمن را خرد کردند. دشمن ساعت پنج بعد از ظهر به کشور حمله کرد ولی ساعت پنج صبح فردای آن روز، مردم شاهد حرکت غرورآفرین نیروی هوایی ارتش بودند و بزرگترین نور امید را جهت دفاع مقدس روشن کردند و نشان دادند ملت کشور عزیزمان ایران ملت موفق و پیروزی است.

وی افزود: دولت یازدهم و دوازهم جهت تقویت نیروهای مسلح به خاص نیروی هوایی قدم های خوبی برداشته و برخواهد داشت.

طرح امروز برنامه اساسی دولت جهت مسکن است

دولت خانه‌ساز خوبی نیست/ اجاره‌نشینی سخت است ، رئیس‌جمهور

رئیس جمهور با اشاره به اجرای فرمان بازآفرینی شهری تصریح کرد: طرحی که امروز به دنبال آن هستیم یک برنامه اساسی دولت جهت مسکن، جهت سلامت جان مردم، جهت آماده کردن مسکن جهت منزل اولی ها نوسازی و بازآفرینی محلات فرسوده و طرح جدیدی در مساله مسکن است که به طور اختصار توضیح می دهم.

روحانی با بیان اینکه مسکن جهت همه افرد و به خاص ایرانیان بسیار مهم هست، خاطرنشان کرد: مسکن با منزل تفاوت می کند. مسکن یعنی محلی که انسان با ورود به آن، احساس آرامش می کند. اگر درب منزل را باز کردید و نفس راحت کشیدید و احساس کردید به محل امن تری وارد شدید، آنجا مسکن هست. البته به تعبیر قرآن یک همسر با وفا هم باید آنجا باشد تا آن مکان مسکن شود.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تمام حکومت‌ها جهت خانه‌دار شهروندان طرح‌هایی داشته‌اند، تاکید کرد: همه تلاش کردند راه حلی جهت این مسئله پیدا کنند. من تاکید می‌کنم دولت

اجاره نشینی سخت است

وی اضافه کرد: هم مرد باید در کنار همسر سکونت و آرامش را احساس کند و هم اینکه زن باید در کنار شوهرش احساس آرامش کند. ساختمان و همسر و زوج می توانند آرامش ایجاد کند و فرزند صالح و سالم آرامش بیشتری را ایجاد می کند.

رئیس دولت دوازدهم با بیان اینکه بعضی از مردم اجاره نشین بوده اند می دانند مسکن چقدر مهم هست، ابراز داشت: من خودم اجاره نشین بودم و چهار، پنج صاحبخانه را تجربه کردند. اجاره نشینی سخت هست. جهت انسان مسئله هست. اگر فرزند ای زیاد زیر دوش حمام بماند، از آن اوج می گویند چاه پر شد. فرزند در منزل را محکم می بندد، از آن اوج می گویند در منزل هست. اجاره دیر می شود، صبح که به او سلام می کنی به گونه ای دیگر حرف می زند و از پاسخ سلامش آدم را آزار می دهد.

دولت خانه‌ساز خوبی نیست/ اجاره‌نشینی سخت است ، رئیس‌جمهور

دولت منزل ساز خوبی نیست

روحانی با بیان اینکه منزل دار شدن از آرزوی زوجین است و گاهی دعوای همسران از همین مسئله مستاجری شروع می شود، عنوان کرد: یک وظیفه بسیار بزرگ ما منزل دار کردن جوانان ماست. نباید این مسئله طول بکشد بگذاریم. اینها سریعتر منزل دار شوند. راحت تر فرزندان خود را بزرگ کرده و زندگی کنند.

وی با بیان اینکه تمام حکومت ها جهت منزل دار شهروندان طرح هایی داشته اند، یادآور شد: همه تلاش کردند راه حلی جهت این مسئله پیدا کنند. من تاکید می کنم دولت منزل ساز خوبی نیست کما اینکه تاجر و بنگاه دار خوبی هم نیست. هر کاری که به دولت سپرده شود و می توانستیم به مردم واگذار کنیم حتما ضرر می کنیم.

واژه های کلیدی: اجاره | نیروی هوایی | نیروهای مسلح | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz